preloader
Beton Boru Makinası Özellikleri
beton boru makinası

Beton Boru Makinası Özellikleri

Beton boru makinası özellikleri üretim çapı ve uzunluğu, ardından ise üretim miktarına göre değişmektektedir.Bunun yanında ürettiğimiz makinalarda değişmeyen özellikler aşağıda sıralanmaktadır.

Ürettiğimiz makinalarda yüksek frekansta çalışan kapalı devir sıvı yağlama sistemli , çekirdek merkezi sistem diket vibratör kullanılmaktadır. Vİbratörlerde elektronik hız kontrolü vardır. Beton boru çapına göre vibratör şiddetini elektronik ayarlayarak en iyi beton yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.Bu işlemleri makina kontrol paneli üzerinden yapabilirsiniz.

Beton Boru Makinalası üretim kapasiteleri 150mm’den başlayıp 3600mm çapına kadar devam eder, uzunluk ise 3000mm’e kadar üretim yapabilmektedir.

Kalıp değiştirmek suretiyle bir makinanın maksimum ve minimum boyutları dahilinde farklı çaplarda beton boru üretilebilmektedir. Beton Boruların yanında kutu menfez, baca menhol ve konik elemanları gibi tamamlayacı beton elemanlarıda üretilebilmektedir.

Makina hareketleri hidrolik pistonlarla sağlanmaktadır. Hidrolik pistonlar cnc makinalarda hassas işlenerek ağır hizmet kullanımına uygun olarak üretilir. Yaptığımız arge çalışmaları ile en hızlı performansta en doğru piston kullanımını makinalarımıza adapte ettik .

Bütün üretimini yaptığımız makinalarda Elektrik aksam ve rulman grubu Alman üretimi olan markalar tercih edilmektedir.

Beton Boru makinası üretiminde edindiğimiz 40 yıllık tecrübe ile ar-ge çalışmalarımızla yeni teknolijiyle birleştirip Türkiyenin En iyi beton boru makinası üreticisi olup Dünyada ilk 5 firma arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir