preloader
Beton Boru Makinası Üretimi
Genel

Beton Boru Makinası Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan beton boru makinası modelleri farklı özelliklere sahiptir.Bu Farklı özellikler baz alınarak ihtiyaçlara ve projeler uygun çap ve uzunlukta İkili ya da üçlü üretilirler,

  * Beton Boru Ölçüleri; 150mm-3600mm arasında değişirken

 * Beton Boru Uzunlukları; ihtiyaca uygun olarak 500mm-1000mm-1500mm-2000mm-2500mm boyunda üretilir.

Sadece Bize ihtiyacınız olan Makinayı veya elinizdeki projeye iletmeniz yeterlidir.

 Beton Boru Makinası Teknik Özellikleri

 Makinalar güçlü gövde yapısına sahiptir. Piyasada bulunan benzerleriyle karşılaştırıldığı zaman; dayanıklı, güçlü, ağır ve uzun ömürlü olan makineler, özel soğutma sistemine sahiptir

 Sıvı yağlı vibratör sistemlerinin yanı sıra özel soğutma sistemine de sahip olan makineler, seri çalışmalarda sorunsuz performans sergiler. Vibratörler içinde kullanılan ısıya ve yüksek devire dayanıklı rulmanlar, en yüksek verimin elde edilebilmesi için özenle seçilmiştir.

 Kontrol panelleri operatörün kolay kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır. Pano içinde kullanılan her bir parça Alman markası olan SCHNEİDER’dir.

 Makinelerde bulunan hidrolik sistem, gerekli testlerden geçirildikten sonra monte edilir. Hidrolik soğutma sistemi sayesinde uzun süreli ve kesintisiz işlerde güç kaybı yaşanmaz. Ağır hizmete uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü beton boru makineleri, sahip oldukları özel tasarlanmış harç kovalarıyla üretimde en yüksek verimin alınabilmesi için kullanılır.

Örnek bir Beton Boru Makinası Resimleri

Beton Boru Makinası Fiyatları

Beton boru makinası için uygun fiyat seçeneği sistemin fonksiyonlarına bağlı durum olmaktadır. Sistemin ekipmanlarının kalitesi ve işlevselliği fiyata etkiyen unsur olarak yer alır. Ancak uygun fiyat için sistemin üretim kapasitesi, otomatik/yarı otomatik sistemi, çeşitli ebatta üretim özelliğinin bulunması gibi. unsurlar da uygun fiyatlı makinayı belirlemektedir.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir