preloader
Beton Boru Makinası
Genel

Beton Boru Makinası

Beton Boru Makinası Sektöründe %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ibar makina grup bu çalışmalarının karşılığı pazardaki yüksek geri dönüş ve pazar yüzdeysiyle almıştır. Ürettiğimiz beton boru makinaları ( beton boru makinesi) verdiğimiz iki yıl garanti ile beton boru makinası sektöründe bir ilki gerçeleştirdik.

İBAR Makina Group Olarak Bugun İnternet Üzerinden Satılık beton boru Makinası, beton boru makinası Fiyatları Yada Beton boru makinası İmalatı Gibi Herhangi Bir Kelime Arandığında İmalatını Yaptığımız Tüm Ürünlerin ,teknik detayları İle Birlikte üretim kapasitelerini ve makina bilgilerini şeffaf şekilde sizlere sunuyoruz.

Ürettiğimiz beton boru makinaları ıso 9001 , iso 15001 , iso 45001 ve CE standartları belgeleri sahip olup dünya standartlarında makinalar üretiyoruz.

Günümüzde hem beton boru makinası üretiminde ,bize ulaşan talepler doğrultusunda anahtar teslimi beton boru makinası tesisleri olarak sizelere ayrıca hizmet vermekteyiz.

Sattığımız beton boru makinalarının kurulumunu teknik personelimiz yapıp kurulum aşaması bittikten sonra makinaları kullanıcak operatörlere eğitimini ve sertifikasını vermekteyiz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir