preloader
Satılık Beton Boru Makinası
Genel

Satılık Beton Boru Makinası

Asansörlü (Vinçsiz) sistem beton boru makine ve vinçli sistem beton boru makine üretimi ile sektörde hak ettiği pazar payına sahip olan firmamız, yurt içi ve yurt dışında satılık beton boru makinası arayanların adresidir. Sektörün önde gelen markalarından biri olup, farklı üretim çapı ve uzunluğuna sahip birçok model beton boru makine üretimi yapmaktadır. Son teknoloji üretim tesisleri ve alanında uzman kadrosu ile daima müşteri memnuniyeti sağlamakta, kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

 Satılık Beton Boru Makinesi

 Yüksek frekansta çalışan kapalı devir sıvı yağlama sistemleri, çekirdek merkezi sistem diket vibratörleri ve vibratör elektronik hız kontrolü ile beton boru makinelerimiz her zaman ilk tercihler arasında olan ürünlerdir. Üretim kapasitesi olarak 150-3.600 mm arası çaplarda olup her ihtiyaca uygun modeller bulunmaktadır. Beton boru makinesi üretimi yanında tamamlayıcı beton elemanları üretimi ile de adını duyuran firmamız, satılık beton boru makinası denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

 Satılık Beton Boru Makinesinde Güvenilir Adres

 Ağır hizmet kullanımına uygun beton boru makinesi üretimi yapıyor, yüksek performanslı beton boru makinesi çeşitleri ile her ihtiyaca cevap veriyoruz. Elektrik aksam ve rulman grubu olarak Alman üretimi markaları tercih ediyor, her zaman 0 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak fark yaratıyoruz. 40 yıllık tecrübesi ve en yeni teknolojileri birleştiren ar-ge çalışmaları ile firmamız, Türkiye’nin En iyi beton boru makinesi üreticisi olmanın yanında dünyada da ilk 5 firma arasında yer almaktadır.

 Beton Boru Makinesi Üretimi

 Modeline göre değişen fiyatlarla beton boru makinesi satışı yapan firmamız, vinçli ve hidrolik sistem beton boru makineleri ile sektörün lider firmasıdır. İş kaybını ortadan kaldıran hidrolik soğutma sistemine sahip ürünlerimiz, kullanımı kolay operatör panellerine sahip son teknoloji ürünlerdir. İlk dakikadan itibaren yüksek verimle çalışan makineler olup 8. saatin sonuna kadar aynı hız ve verimle çalışır. CNC’de işlenen hidrolik pistonları ağır hizmete uygun olup uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

 Beton boru makine satışında kaliteli ve güvenilir hizmeti en hesaplı fiyatlarla almak için web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir